AGENCJA

Naszą sportową druzynę tworzą m.in.:
Bartłomiej Bolek

Bartłomiej Bolek

General Manager
Założyciel i właściciel Agencji BMG-SPORT, licencjonowany Agent FIFA, który w branży managerskiej działa już od kilkunastu lat. Jest autorem wielu znaczących transferów zagranicznych i krajowych (w tym najdroższego transferu z polskiej ligi za granicę), a stworzona przez niego marka BMG-SPORT uchodzi dziś za czołową w branży piłkarskiej.
 
Konrad Gołoś

Konrad Gołoś

Sports Manager
Były zawodowy piłkarz takich klubów jak: Wisła Kraków, Górnik Zabrze i Polonia Warszawa. Licencjonowany Agent FIFA, który w Agencji odpowiada m.in. za opiekę nad młodymi piłkarzami. Wizytuje niezliczoną iość meczy każdego tygodnia i czerpie z tego wielką motywację.
 
Daniel Chylaszek

Daniel Chylaszek

Sports Manager
Były zawodowy piłkarz takich klubów jak: Piast Gliwice, Dolcan Ząbki, Zagłębie Sosnowiec.  W Agencji zajmuje się obserwacją perspektywicznych zawodników i obsługą naszych piłkarzy.
 
Tomasz Dawidowski

Tomasz Dawidowski

Sports Manager
Były zawodowy piłkarz takich klubów jak: Lechia Gdańsk, Amica Wronki i Wisła Kraków. 10-krotny Reprezentant Polski. Swoje doświadczenie wykorzystuje w pracy związanej z wyszukiwaniem i obserowaniem zawodników oraz kontaktach z reprezentowanymi przez BMG-SPORT piłkarzami.
 
Bartek Chwalibogowski

 

Bartek Chwalibogowski

Sports Manager
Były zawodowy piłkarz takich klubów jak: GKS Bełchatów, GKS Katowice, Zagłębie Sosnowiec, Odra Wodzisław. W naszej Agencji zajmuje się wyszukiwaniem i obserowaniem młodych zawodników oraz stałą opieką nad reprezentowanymi przez BMG-SPORT piłkarzami.
 
Dawid Chylaszek

 

Dawid Chylaszek

Sports Marketing Manager
Specjalista marketingu sportowego, magister zarządzana sportem, odpowiedzialny w firmie za kwestie marketingu, kampanii reklamowych. Zaangażowany także w promowanie sportu dziecięcego.


Monika Bolek

Office Manager
Szefowa biura Agencji BMG-SPORT, w firmie od samego początku jej funkcjonowania. Odpowiedzialna za sprawy księgowe i rozliczenia z kontrahentami.